Aktuality a články

Nová služba Privátní aukce: Neveřejné aukce pro RK a realitní makléře 28.11.2019

Nově Vám nabízíme službu pro realitní kanceláře a prodejce nemovitostí s názvem Privátní aukce. Jedná se o neveřejné aukce pro pozvané účastníky, které usnadní makléřům komunikaci se zájemci. Odpadá totiž složité dohadování finální ceny s potenciálními kupci. Zájemcům stačí poslat link s adresou, kde se mohou přihlásit do aukce. V ní zvítězí nejvyšší nabídka.

V dnešní době je poptávka po nemovitostech velmi vysoká. Realitní makléř komunikuje s řadou zájemců, kteří licitují o ceně a podmínkách prodeje. Někteří jeví zájem a ve finále z nabídky odstoupí. Jiní naopak nevěří, že o nemovitost má zájem další kupec a cítí se být makléřem podváděni.

Z těchto důvodů dražební portál OKdražby.cz nabízí novou službu s názvem Privátní aukce. Makléři, či celé realitní kanceláře pro své prodejce získají elektronický nástroj, který zajistí výběr nejspolehlivějšího kupujícího s nejvyšší nabídkou. Aukce mohou být veřejné, ale také neveřejné. Makléř jednoduše všem zájemcům pošle webovou adresu, pomocí které se do aukce přihlásí a ve stanovený čas podají nabídku.

                Makléř či realitní kancelář má navíc možnost nahrát si ke každé aukci bannerovou reklamu a zviditelnit svoji RK.

V případě zájmu kontaktujte našeho obchodního zástupce, pana Luďka Michala, tel. 773 415 413

První aukce zdarma,  navíc ji za Vás rádi vypíšeme!
Přejete si dostávat e-mailem jednou týdně nové nabídky?

Přihlaste si náš newsletter.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace