Aktuality a články

Navázání spolupráce s Ústeckým krajem - zvýšení transparentnosti dražby a dosažení optimální tržní ceny u nemovitostí 31.01.2022

Společnost OK dražby byla před nedávnem oslovena odborem majetkovým Krajského úřadu Ústeckého kraje s poptávkou realizace elektronických dražeb dobrovolných dle zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách.

Do té doby dražil Ústecký kraj jako dražebník svůj majetek formou veřejné dražby „kamenné". Avšak v rámci zvýšení transparentnosti prodeje veřejného majetku a zároveň získání maximální hodnoty do rozpočtu Ústeckého kraje bylo jeho vedením rozhodnuto vypsat veřejnou zakázku na poskytnutí služeb spojených se zprostředkováním prodeje formou elektronické dražby.

Je nám velkou ctí, že byla vybrána právě firma OK dražby a věříme, že vzájemná spolupráce přinese nejlepší výsledky.

V tuto chvíli je na portálu zveřejněno celkem 6 dražeb velmi atraktivních nemovitostí, namátkově např. dražba zámku v Liběšicích u Litoměřic, jehož architektem byl pravděpodobně Kilián Ignác Dienzenhofer.

https://www.okdrazby.cz/drazba/52684-zamek-v-libesicich-u-litomeric?preview=1Přejete si dostávat e-mailem jednou týdně nové nabídky?

Přihlaste si náš newsletter.