Dražba DIBI MDB Analyzeru

Kontaktní osoba

Mgr. Ing. Silvio Strnad

+420 220 770 147

silvio.strnad@exekutorpraha1.cz

Dražebník

Exekutorský úřad Praha 1

Bulvas Jiří, JUDr.

Jablonecká 322, 190 00 Praha 9

Popis

DIBI MDB Analyzer

výška 130 cm

Prohlídky

Termín

  • Od 8. 1. 2024 10:15 do 8. 1. 2024 9:45
Zájemci o dražbu si mohou draženou movitou věc prohlédnout na adrese Budečská 1228/36, 120 00 Praha 2 (GPS souřadnice: 50.0772656N, 14.4421100E), a to dne 08.01.2024 od 11:15 hod. do 11:45 hod. Na prohlídku je třeba se nejpozději 05.01.2024 do 14:00 hod. objednat na tel. 775 146 821, jinak se prohlídka nekoná.

Přílohy

Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
19 600 Kč
vydraženo

Historie podání

Přejete si dostávat e-mailem jednou týdně nové nabídky?