Ostatní dražby

Auction Zbraň CZ 75 B 40th Anniversary image
Připravovaná
Exkluzivní
Zbraň CZ 75 B 40th Anniversary
Plzeň-město
Zahájení 8. 9. 2026 8:00 za 2 dny
75 000 Kč
nejnižší podání
Auction Restaurace a garáž s ruční myčkou aut v Mělníku, okr. Mělník image
Připravovaná
Exkluzivní
Restaurace a garáž s ruční myčkou aut v Mělníku, okr. Mělník
Mělník
Zahájení 15. 9. 2026 8:00 za 9 dní
21 800 000 Kč
nejnižší podání
Auction Traktorbagr JCB 3D image
Připravovaná
Exkluzivní
Traktorbagr JCB 3D
Litoměřice
Zahájení 17. 9. 2026 8:00 za 11 dní
220 000 Kč
nejnižší podání
Auction 2.400 ks baterií „BB LiFePO4 3,2V/25Ah, ArtNo: ZG-LFP020AH“ image
Připravovaná
Exkluzivní
Opakovaná
2.400 ks baterií „BB LiFePO4 3,2V/25Ah, ArtNo: ZG-LFP020AH“
Hlavní město Praha
Zahájení 22. 9. 2026 8:00 za 16 dní
343 388 Kč
nejnižší podání
Auction Garážové stání - jednotka č. 9999/26 v k. ú. Žižkov, Praha  image
Připravovaná
Exkluzivní
Garážové stání - jednotka č. 9999/26 v k. ú. Žižkov, Praha
Hlavní město Praha
Zahájení 23. 9. 2026 8:00 za 17 dní
900 000 Kč
nejnižší podání
Auction Garážové stání - č. j. 9999/29 v k.ú. Žižkov, Praha  image
Připravovaná
Exkluzivní
Garážové stání - č. j. 9999/29 v k.ú. Žižkov, Praha
Hlavní město Praha
Zahájení 23. 9. 2026 8:30 za 17 dní
900 000 Kč
nejnižší podání
Auction Soubor budov v obci Stráž  image
Připravovaná
Exkluzivní
Soubor budov v obci Stráž
Tachov
Zahájení 1. 10. 2026 8:00 za 25 dní
12 000 000 Kč
nejnižší podání
Auction Skvělá dětská hra Tik Tak Bum Junior - 10 kusů image
Připravovaná
Skvělá dětská hra Tik Tak Bum Junior - 10 kusů
Litoměřice
Zahájení 7. 9. 2026 8:00 za 1 den
50 Kč
nejnižší podání
Auction Záchodové prkénko z duroplastu Livarno image
Připravovaná
Záchodové prkénko z duroplastu Livarno
Litoměřice
Zahájení 7. 9. 2026 8:00 za 1 den
50 Kč
nejnižší podání
Auction Nabíječka Parkside PLG 20 C3 - 2 kusy image
Připravovaná
Nabíječka Parkside PLG 20 C3 - 2 kusy
Litoměřice
Zahájení 7. 9. 2026 8:00 za 1 den
50 Kč
nejnižší podání
Auction Paleta elektrického a akumulátorového nářadí PARKSIDE image
Připravovaná
Paleta elektrického a akumulátorového nářadí PARKSIDE
Litoměřice
Zahájení 7. 9. 2026 8:00 za 1 den
50 Kč
nejnižší podání
Auction Walmark - Naturline Chrom 200 µg 90 tablet - 60 kusů image
Připravovaná
Walmark - Naturline Chrom 200 µg 90 tablet - 60 kusů
Litoměřice
Zahájení 7. 9. 2026 8:00 za 1 den
50 Kč
nejnižší podání
Auction Aku křížový liniový laser Parkside PKLLP 3360 A1 image
Připravovaná
Aku křížový liniový laser Parkside PKLLP 3360 A1
Litoměřice
Zahájení 7. 9. 2026 8:00 za 1 den
50 Kč
nejnižší podání
Auction Úhlová bruska Parkside PWS 125 I9 image
Připravovaná
Úhlová bruska Parkside PWS 125 I9
Litoměřice
Zahájení 7. 9. 2026 8:00 za 1 den
50 Kč
nejnižší podání
Auction Pneumatická sponkovačka a hřebíkovačka Parkside PDT 40 F4 image
Připravovaná
Pneumatická sponkovačka a hřebíkovačka Parkside PDT 40 F4
Litoměřice
Zahájení 7. 9. 2026 8:00 za 1 den
50 Kč
nejnižší podání
Víte jak získat nemovitost až o 50% levněji?
Adol Monitor
Chci prodat
Nabídněte svůj majetek k prodeji až 50 000 zájemcům.
Organizujeme:
Veřejné dražby elektronické nemovitého majetku
Veřejné dražby elektronické movitého majetku
Odměna dražebníka bude stanovena dle výše hodnoty prodávané věci.
25.02.2026
Vážení dražitelé, dovolujeme si Vás upozornit na změnu pracovní doby infolinky.
29.12.2025
Podle statistik za rok 2025 se OK dražebník, a.s. umístil na 1. místě mezi dražebníky v České republice podle celkového součtu cen dosažených vydražením.
15.10.2025
Na portálu OK dražby bylo k dnešnímu dni zrealizováno zpeněžení majetku v celkové hodnotě více než 16,3 miliardy Kč.
17.06.2025
Od 1. ledna 2025 přináší nový zákon č. 250/2023 Sb., o dražbách, zásadní legislativní novinku - možnost konání tzv. holandských dražeb. Tento inovativní způsob prodeje vychází z principu postupně klesající ceny a nabízí účastníkům rychlejší a přehlednější průběh dražby. Jak přesně funguje a jaké výhody přináší?
28.03.2025
Nasazení nového softwaru přináší inovace, ale i výzvy. Abychom minimalizovali překážky při přechodu na nový systém, zaměřili jsme se na intuitivní a rychlý registrační proces.
10.03.2025
S velkým potěšením oznamujeme spuštění našeho nového webu OKdražby.cz! Po dlouhém očekávání vám nyní přinášíme modernější, přehlednější a uživatelsky přívětivější platformu pro online dražby.
Přejete si dostávat e-mailem jednou týdně nové nabídky?