RD v obci Dobrá Voda u Českých Budějovic

Stav
Připravovaná
Číslo
176 DD 00028/26
Dražební jistota
350 000 Kč
Nejnižší podání
4 831 200 Kč
Odhadní cena
6 039 000 Kč
Minimální příhoz
20 000 Kč
Maximální příhoz
Neomezený
Typ
Exekuční dražba (dobrovolná)
Začátek
18. 6. 2026 8:00
Konec nejdříve
18. 6. 2026 9:00

Kontaktní osoba

Vladimíra Pekárová

739001389 / 354 415 211

vladimira.pekarova@execheb.cz

Dražebník

Exekutorský úřad Cheb

JUDr. Josef Lavička

26. dubna 10, 350 02 Cheb

Popis

Předmětem dražby je samostatně stojící, podsklepený, přízemí rodinný dům s obytným podkrovím č.p. 1418 v obci Dobrá Voda u Českých Budějovic. V suterénu domu se nachází sklepní prostory, v přízemí pakchodba, kuchyně, koupelna, WC a 2 pokoje. V podkroví je schodiště a další 2 pokoje. V podkroví se dále nachází volné půdní prostory. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace a plynovodu. V současné době jsou sítě odpojeny. Vytápění v domě je ústřední s plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva s rozvody do radiátorů. V domě část radiátorů chybí. Ohřev teplé vody je bojlerem. Objekt je vhodný ke kompletní rekonstrukci. K domu patří oplocená zahrada o ploše 1498 m2.

K nemovitým věcem náleží následující příslušenství: 

  • oplocení, skleník a kolna

Možnost učinit předražek

Prohlídky

Prohlídku předmětu dražby lze uskutečnit dne 11.06.2026 od 09:00 hodin do 09:45 hodin v místě předmětu dražby: Na Vyhlídce 1418/25, 373 16 Dobrá Voda u Českých Budějovic (GPS souřadnice: 48.9639219N, 14.5259489E). Pro účast na prohlídce je nutné předchozí ohlášení na tel. +420354415211, +420739001389, nebo na e-mail: vladimira.pekarova@execheb.cz, a to nejpozději 2 dny před konáním prohlídky.

Věřitelé

Do dražby nepřihlásil svou pohledávku žádný věřitel.

Přílohy

32 dní 11 hodin
do začátku
Stav
Připravovaná
Číslo
176 DD 00028/26
Dražební jistota
350 000 Kč
Nejnižší podání
4 831 200 Kč
Odhadní cena
6 039 000 Kč
Minimální příhoz
20 000 Kč
Maximální příhoz
Neomezený
Typ
Exekuční dražba (dobrovolná)
Začátek
18. 6. 2026 8:00
Konec nejdříve
18. 6. 2026 9:00
Jihočeský kraj, České Budějovice
Přejete si dostávat e-mailem jednou týdně nové nabídky?