Aukce souboru věcí movitých
Nebylo podání
Informace o aukci
Druh aukce | Elektronická aukce |
Číslo aukce | OK A 19120201 položka 6 |
Nejnižší podání | 3.000 Kč |
Minimální příhoz | 100 Kč |
Maximální příhoz | neomezený |
Počet účastníků | 4 |
Počet podání | 0 |
Přítomen licitátor | ano |
Nejvyšší podání
Kč
Losování
Uživatelské jméno | Hodnota losu | Datum a čas |
Historie podání
Uživatelské jméno | Aktuální cena | Datum a čas podání |
Kraj | Středočeský kraj |
Okres | Kladno |
Stav aukce | Nebylo podání |
Typ aukce | Aukce |
Začátek aukce | 11.12.2019 10:00 |
Konec aukce | 11.12.2019 10:30 |
Organizátor aukce
OK dražebník a.s.,
Jiráskova 398, 33701 Rokycany
Kontaktní osoba
Zdeněk Zeitham
mobil: +420 737 290 158
zdenek.zeitham@okdrazebnik.cz
Úřední hodiny
Pondělí | 09:00 - 11:00 | 12:00 - 16:00 |
Úterý | 09:00 - 11:00 | 12:00 - 16:00 |
Středa | 09:00 - 11:00 | 12:00 - 16:00 |
Čtvrtek | 09:00 - 11:00 | 12:00 - 16:00 |
Pátek | 09:00 - 11:00 | 12:00 - 13:00 |
Nejnižší podání | 3.000 Kč |
Cena předmětu | 9.000 Kč |
Minimální výše příhozu | 100 Kč |
Aukční jistota | není uvedeno |
Bankovní účet organizátora | není uvedeno |
Variabilní symbol | není uvedeno |
Specifický symbol | není uvedeno |
Prohlášení licitátora
Popis
1.
Soubor známek
2.
Soubor japonské pohlednice
3.
Soubor šperkovnice + šperky
4.
Kukátko
5. 2x
Dalekohled
5. 2x
Fotoaparát
6.
Vycházková hůl - dřevo
7.
Bota - keramika
8.
Holuby - porcelán, značeno
9.
Akvarel - asie
10.
Hodinky
11. Starý artefakt - rám, sklo
12. Domácí video Urmet Dormus Arco Smyle
Termín prohlídky
Prohlídky nebudou organizovány
Rozhodnutí v průběhu aukce
Adresa místa předmětu
Komenského 736, Unhošť, okres Kladno, Středočeský kraj, Česko