1/2 bytové jednotky a podíl na pozemcích v obci Libčice nad Vltavou, k.ú. Letky a k.ú. Libčice nad Vltavou, okres Praha-západ

Do začátku dražby zbývá: 1 den 3 hodiny 15 minut 7 sekund

Informace o dražbě

Druh dražby Elektronická dražba
Číslo dražby 206 EX 1395/15-228
Nejnižší podání 1.080.000 Kč
Minimální příhoz 10.000 Kč

Přihlášení do dražby

Pro přihlášení do dražby se musíte přihlásit do svého uživatelského účtu a být ověřeným uživatelem.

Přihlášení


Pokud uživatelský účet ještě nemáte, tak se co nejdříve zaregistrujte, ověření Vaší totožnosti může trvat i několik dní.

Registrace


KrajStředočeský kraj
OkresPraha-západ
Stav dražbyPřipravovaná
Typ dražbyExekuční dražba nedobrovolná
Číslo dražby206 EX 1395/15-228
Začátek dražby13.04.2021 13:00
Konec dražby13.04.2021 13:30

Dražebník

Exekutorský úřad Praha 4, Mgr. Jan Škarpa
Šátalská 469/1, 142 00 Praha 4

Kontaktní osoba

Sekce dražební
telefon: 773 298 771,
drazebni@eupraha.cz


Nejnižší podání1.080.000 Kč
Výsledná cena (odhadní)1.620.000 Kč
Minimální výše příhozu10.000 Kč
Dražební jistota100.000 Kč
Bankovní účet dražebníka4356373359/0800
Variabilní symbol1501395228
Specifický symbolRČ nebo IČ
  1. Dražební jistotu uhraďte bankovním převodem, nebo vložením hotovosti na bankovní účet dražebníka.
  2. Úhradu dražební jistoty na bankovní účet dražebníka oznamte na e-mail: info@okdrazby.cz.
  3. Lhůta k doplacení nejvyššího podání je uvedena v dražební vyhlášce.

Popis

Dražba nemovitých věcí se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb.

Oceňovaný byt je umístěn v netypovém zděném bytovém domě. Stavba má celkem 2 nadzemní podlaží a nemá podzemní podlaží. V objektu není půda a v části je vybudováno obytné podkroví. Základy jsou z betonu s izolací, konstrukce objektu je cihlová a stropy jsou tvořeny železobetonovým monolitem. Tvar střechy je sedlový, střešní krytinu tvoří betonová taška a klempířské prvky jsou plechové pozinkované. Vnější omítky jsou tvořeny břízolitem. Jednotlivé bytové jednotky nemají společné prostory. Stavebním provedením a uspořádáním bytových jednotek se prakticky jedná o klasické řadové rodinné domy.

Osoba přítomná během prohlídky uvedla, že objekt byl postaven v roce 2010.

Stěny objektu jsou bez vad, okna jsou bez vad, vady vybavení nejsou zřejmé a rozvody v objektu jsou bez vad. Bytový dům je ve velmi dobrém stavu.

Oceňovaná bytová jednotka (řadový rodinný dům) je v osobním vlastnictví. Je umístěna na kraji objektu a dispozičně se jedná o 3+kk. Součástí bytové jednotky je pokoj s kuchyňským koutem o výměře 47,00 m2, pokoj o výměře 11,30 m2, koupelna o výměře 3,50 m2, komora o výměře 0,80 m2, pokoj o výměře 15,30 m2, šatna o výměře 5,20 m2, koupelna s WC o výměře 10,20 m2, koupelna s WC o výměře 5,00 m2, kotelna o výměře 4,60 m2. Podlahová plocha činí 102,90 m2.

Součástí vybavení bytu je pohybový alarm.

V bytě je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a je připojen k rozvodné síti elektrického proudu. Zdrojem vody je vodovod, má připojení na veřejnou kanalizaci a zemní plyn není zaveden. V bytě je topení řešeno ústředně elektrickým kotlem a topná tělesa tvoří podlahové vytápění. V bytě je pro ohřev vody instalován bojler.

Stěny bytu jsou bez vad, okna v bytě jsou bez vad, podlahy jsou bez závad a nadstandardního provedení, vybavení je nadstandardní a bez vad a rozvody v bytě jsou bez vad. Oceňovaný byt je ve velmi dobrém stavu.

Pozemek p.č. 142/6, který funkčně náleží k bytové jednotce (je zde vybudována terasa a opěrné zídky pro soukromí terasy) není předmětem ocenění, neboť je jiného majitele! K bytové jednotce tak náleží pouze podíly na pozemcích zastavěných bytovým domem. Přístup k objektu je bezproblémový po zpevněné obecní cestě.

Bytový dům je situovaný ve východní části obce a charakter okolí odpovídá zástavbě bytovými a rodinnými domy se zahradami. Dostupnost obchodů je dostačující - vybavenost obchodními středisky a specializovanými obchody. V místě je dostupná základní škola, pro vyšší vzdělání a specializované služby je nutné dojíždět a v místě je pouze částečná vybavenost z hlediska kulturních zařízení. V okolí domu je pouze částečná vybavenost z hlediska sportovního vyžití, v okolí jsou nejdůležitější úřady, ostatní úřady jsou v dojezdové vzdálenosti a v obci se nachází pobočka České pošty.

Životní prostředí v okolí domu je klidné, bez zdraví ohrožujících vlivů a v docházkové vzdálenosti od domu je zeleň v podobě luk a lesů. Objekt se nachází v lokalitě s nízkým nebezpečím výskytu povodně (území tzv. 100leté vody).

V místě je zastávka autobusových a vlakových spojů, jsou zde omezené parkovací možnosti přímo u objektu.

Jsou zde bezproblémové vztahy - vlastník je se sousedy v běžném kontaktu a v místě není zvýšená kriminalita, zločiny jsou zde výjimečné.

Oceňované nemovitosti nejsou zatíženy věcnými břemeny.


Možnost učinit předražek

Možnost učinit předražek: Nejde-li o osoby uvedené v § 336h odst. 4 o.s.ř., může každý do 15 dnů ode dne zveřejnění usnesení o příklepu soudnímu exekutorovi písemně navrhnout, že vydraženou nemovitost chce nabýt alespoň za částku o čtvrtinu vyšší, než bylo nejvyšší podání (předražek). Předražek lze uplatnit pouze u příslušného exekutorského úřadu, který dražbu pořádá. Pro učinění předražku není potřeba registrace na portálu www.okdrazby.cz.


Termín prohlídky

Prohlídky nejsou organizovány.


Rozhodnutí v průběhu dražbyAdresa místa předmětu

Dělnická 822/1, Adresa, Libčice nad Vltavou, Česko

Přejete si dostávat e-mailem jednou týdně nové nabídky?

Přihlaste si náš newsletter.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace