Dražby nákladních aut
Dražby nákladních aut nikdy nebyly jednodušší! Zaregistrujte se zdarma a využijte výhodný, bezpečný a transparentní proces nákupu i prodeje.
DAF FA LF 55.220 - nákladní auto
Litoměřice
Zahájení 15. 9. 2026 8:00 za 9 dní
10 000 Kč
nejnižší podání
Dražba automobilu Renault Express
Frýdek-Místek
Zahájení 6. 10. 2026 8:00 za 30 dní
121 000 Kč
nejnižší podání
Dražba automobilu Renault Master
Frýdek-Místek
Zahájení 6. 10. 2026 8:00 za 30 dní
242 000 Kč
nejnižší podání