Dražby strojů a zařízení
Dražby strojů a zařízení nikdy nebyly jednodušší! Zaregistrujte se zdarma a využijte výhodný, bezpečný a transparentní proces nákupu i prodeje.
Dražba samoobslužné bezkontaktní mycí linky automobilů - 4 mycí boxy
Mladá Boleslav
Zahájení 8. 9. 2026 8:00 za 2 dny
2 666 667 Kč
nejnižší podání
Použitá silo – cisterna nesklopná FELDBINDER EUT 53.3
Plzeň-město
Zahájení 16. 9. 2026 9:00 za 10 dní
30 000 Kč
nejnižší podání
Použitá cisterna, ocelová válcová nádoba rozměru cca 4,1x1,9 m
Plzeň-město
Zahájení 16. 9. 2026 11:00 za 10 dní
10 000 Kč
nejnižší podání