Dražby bytů

Dražba bytů je skvělý způsob, jak koupit i prodat byt rychle a bezpečně online. Na našem portálu najdete bohatou nabídku bytů v celé České republice. Registrace je u nás zdarma a proces dražeb je rychlý, jednoduchý a zcela transparentní. Ať už hledáte byt jakékoliv dispozice, u nás naleznete vše od 1+kk po 6 a více.

Auction Bytová jednotka 1+kk v k.ú. Klášterec nad Ohří LV 3522 image
Připravovaná
Exkluzivní
Bytová jednotka 1+kk v k.ú. Klášterec nad Ohří LV 3522
Chomutov
Zahájení 30. 9. 2026 9:00 za 26 dní
1 150 000 Kč
nejnižší podání
Auction Bytová jednotka 1+kk v k.ú. Čichalov nad Ohří LV 136 image
Připravovaná
Exkluzivní
Bytová jednotka 1+kk v k.ú. Čichalov nad Ohří LV 136
Karlovy Vary
Zahájení 30. 9. 2026 10:00 za 26 dní
250 000 Kč
nejnižší podání
Auction Byt 1+kk v obci Praha, k.ú. Hlubočepy image
Připravovaná
Byt 1+kk v obci Praha, k.ú. Hlubočepy
Hlavní město Praha
Zahájení 22. 10. 2026 11:00 za 49 dní
4 320 000 Kč
nejnižší podání
Víte jak získat nemovitost až o 50% levněji?
Adol Monitor
Chci prodat
Nabídněte svůj majetek k prodeji až 50 000 zájemcům.
Organizujeme:
Veřejné dražby elektronické nemovitého majetku
Veřejné dražby elektronické movitého majetku
Odměna dražebníka bude stanovena dle výše hodnoty prodávané věci.
25.02.2026
Vážení dražitelé, dovolujeme si Vás upozornit na změnu pracovní doby infolinky.
29.12.2025
Podle statistik za rok 2025 se OK dražebník, a.s. umístil na 1. místě mezi dražebníky v České republice podle celkového součtu cen dosažených vydražením.
15.10.2025
Na portálu OK dražby bylo k dnešnímu dni zrealizováno zpeněžení majetku v celkové hodnotě více než 16,3 miliardy Kč.
17.06.2025
Od 1. ledna 2025 přináší nový zákon č. 250/2023 Sb., o dražbách, zásadní legislativní novinku - možnost konání tzv. holandských dražeb. Tento inovativní způsob prodeje vychází z principu postupně klesající ceny a nabízí účastníkům rychlejší a přehlednější průběh dražby. Jak přesně funguje a jaké výhody přináší?
28.03.2025
Nasazení nového softwaru přináší inovace, ale i výzvy. Abychom minimalizovali překážky při přechodu na nový systém, zaměřili jsme se na intuitivní a rychlý registrační proces.
10.03.2025
S velkým potěšením oznamujeme spuštění našeho nového webu OKdražby.cz! Po dlouhém očekávání vám nyní přinášíme modernější, přehlednější a uživatelsky přívětivější platformu pro online dražby.
Přejete si dostávat e-mailem jednou týdně nové nabídky?