Dražby bytů
Dražba bytů je skvělý způsob, jak koupit i prodat byt rychle a bezpečně online. Na našem portálu najdete bohatou nabídku bytů v celé České republice. Registrace je u nás zdarma a proces dražeb je rychlý, jednoduchý a zcela transparentní. Ať už hledáte byt jakékoliv dispozice, u nás naleznete vše od 1+kk po 6 a více.
Bytová jednotka o výměře 44,1 m² v k.ú. Benešov nad Ploučnicí LV 1560
Děčín
Zahájení 30. 9. 2026 8:00 za 24 dní
425 000 Kč
nejnižší podání
Bytová jednotka o velikosti 2+1 zapsaná na LV 1109 v k.ú. Benešov nad Ploučnicí
Děčín
Zahájení 30. 9. 2026 8:30 za 24 dní
445 000 Kč
nejnižší podání
Bytová jednotka o velikosti 2+1 zapsaná na LV 1109 v k.ú. Benešov nad Ploučnicí
Děčín
Zahájení 30. 9. 2026 9:00 za 24 dní
445 000 Kč
nejnižší podání
Byt 2+1 v Praze - Vršovicích
Hlavní město Praha
Zahájení 7. 10. 2026 11:00 za 31 dní
5 460 000 Kč
nejnižší podání