Dražby pozemků
Hledáte pozemek za výhodnou cenu? V naší kategorii dražby pozemků si můžete vybrat z pestré nabídky různých typů pozemků. Najdete u nás stavební či zemědělské pozemky, louky, zahrady a další. Registrace je u nás zdarma a proces dražeb je rychlý, jednoduchý a zcela transparentní. Dražba pozemku na OK dražby je skvělým způsobem, jak koupit i prodat nemovitost bezpečně a pohodlně online.
Podíl 1/3 na pozemku s nezkolaudovaným RD a garáží
Nymburk
Zahájení 25. 9. 2026 8:00 za 18 dní
870 000 Kč
nejnižší podání
Pozemek o výměře 715 m² v k.ú. Jáchymov
Karlovy Vary
Zahájení 29. 9. 2026 8:00 za 22 dní
1 000 000 Kč
nejnižší podání
Pozemky o výměře 1 013 m² v k.ú. Králíky
Ústí nad Orlicí
Zahájení 7. 10. 2026 8:00 za 30 dní
1 290 000 Kč
nejnižší podání
Pozemky a podíl na pozemcích v k.ú. Hradešín, okr. Kolín
Kolín
Zahájení 9. 9. 2026 11:00 za 3 dny
2 272 000 Kč
nejnižší podání
Pozemek parc. č. 1027 v k. ú. Vodice u Lhenic, okres Prachatice
Prachatice
Zahájení 16. 9. 2026 8:00 za 9 dní
108 000 Kč
nejnižší podání
Dražba spoluvlastnického podílu ve výši id. 1/6 pozemek 514 m², Blatná
Strakonice
Zahájení 16. 9. 2026 8:00 za 9 dní
20 000 Kč
nejnižší podání
Podíl na pozemku v k.ú. Lazec, okr. Příbram
Příbram
Zahájení 16. 9. 2026 11:00 za 10 dní
177 333 Kč
nejnižší podání
Pozemek parc. č. 294/3 v k. ú. Dasnice, okres Sokolov
Sokolov
Zahájení 16. 9. 2026 11:00 za 10 dní
1 868 000 Kč
nejnižší podání
Soubor pozemků v k. ú. Líčkov, okres Louny - navazující na areál hřebčína
Louny
Zahájení 22. 9. 2026 8:15 za 15 dní
16 922 667 Kč
nejnižší podání
Soubor pozemků v k. ú. Holedeč, okres Louny
Louny
Zahájení 22. 9. 2026 8:30 za 15 dní
3 400 000 Kč
nejnižší podání
Pozemky v k.ú. Lhota u Nečemic, okres Louny
Louny
Zahájení 22. 9. 2026 8:45 za 15 dní
1 102 000 Kč
nejnižší podání
Dražba spoluvlastnického podílu id. 1/4 na pozemku pozemku v k.ú. Radošovice u Strakonic
Strakonice
Zahájení 23. 9. 2026 8:00 za 16 dní
493 917 Kč
nejnižší podání
Spoluvlastnický podíl ve výši 1/2 na pozemcích ve městě Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo
Znojmo
Zahájení 29. 9. 2026 8:00 za 22 dní
106 000 Kč
nejnižší podání