Dražby polí

Dražby polí nikdy nebyly jednodušší! Zaregistrujte se zdarma a využijte výhodný, bezpečný a transparentní proces nákupu i prodeje.

Auction Podíly na pozemcích v k.ú. Kotenčice, okr. Příbram image
Připravovaná
Podíly na pozemcích v k.ú. Kotenčice, okr. Příbram
Příbram
Zahájení 9. 9. 2026 11:00 za 2 dny
160 667 Kč
nejnižší podání
Auction Podíl na zemědělském pozemku v k.ú. Vůsí, okr. Písek image
Připravovaná
Podíl na zemědělském pozemku v k.ú. Vůsí, okr. Písek
Písek
Zahájení 16. 9. 2026 11:00 za 9 dní
56 000 Kč
nejnižší podání
Auction Dražba spoluvlastnického podílu id. 1/2 na zemědělských pozemcích v Olešné image
Připravovaná
Dražba spoluvlastnického podílu id. 1/2 na zemědělských pozemcích v Olešné
Písek
Zahájení 30. 9. 2026 8:00 za 23 dní
12 000 Kč
nejnižší podání
Auction Dražba spoluvlastnického podílu ve výši 2/24 na pozemcích orné půdy, okres Kroměříž image
Připravovaná
Dražba spoluvlastnického podílu ve výši 2/24 na pozemcích orné půdy, okres Kroměříž
Kroměříž
Zahájení 6. 10. 2026 8:00 za 29 dní
139 145 Kč
nejnižší podání
Auction orná půda - podíl 1/108 Radvanice + podíl 1/3 Rychvald image
Připravovaná
orná půda - podíl 1/108 Radvanice + podíl 1/3 Rychvald
Opava
Zahájení 8. 10. 2026 8:00 za 31 dní
49 800 Kč
nejnižší podání
Auction Podíl na pozemcích v k.ú. Kytín, okres Praha-západ image
Připravovaná
Podíl na pozemcích v k.ú. Kytín, okres Praha-západ
Praha-západ
Zahájení 14. 10. 2026 11:00 za 37 dní
111 467 Kč
nejnižší podání
Auction 1/6 orné půdy v obci Pavlíkov, k.ú. Skřivaň image
Připravovaná
1/6 orné půdy v obci Pavlíkov, k.ú. Skřivaň
Rakovník
Zahájení 21. 10. 2026 9:00 za 44 dní
9 567 Kč
nejnižší podání
Auction Podíl na pozemcích v k.ú. Žeravice u Kyjova a k.ú. Syrovín, okr. Hodonín image
Připravovaná
Opakovaná
Podíl na pozemcích v k.ú. Žeravice u Kyjova a k.ú. Syrovín, okr. Hodonín
Hodonín
Zahájení 29. 10. 2026 12:00 za 52 dní
29 500 Kč
nejnižší podání
Auction Dražba pozemků v obci Cvikov, okres Česká Lípa image
Připravovaná
Dražba pozemků v obci Cvikov, okres Česká Lípa
Česká Lípa
Zahájení 5. 11. 2026 12:30 za 59 dní
124 000 Kč
nejnižší podání
Auction Dražba podílu id. 4/32 na orné půdě v k.ú. Holešov, okres Kroměříž image
Připravovaná
Dražba podílu id. 4/32 na orné půdě v k.ú. Holešov, okres Kroměříž
Kroměříž
Zahájení 12. 11. 2026 12:30 za 66 dní
7 333 Kč
nejnižší podání
Víte jak získat nemovitost až o 50% levněji?
Adol Monitor
Chci prodat
Nabídněte svůj majetek k prodeji až 50 000 zájemcům.
Organizujeme:
Veřejné dražby elektronické nemovitého majetku
Veřejné dražby elektronické movitého majetku
Odměna dražebníka bude stanovena dle výše hodnoty prodávané věci.
25.02.2026
Vážení dražitelé, dovolujeme si Vás upozornit na změnu pracovní doby infolinky.
29.12.2025
Podle statistik za rok 2025 se OK dražebník, a.s. umístil na 1. místě mezi dražebníky v České republice podle celkového součtu cen dosažených vydražením.
15.10.2025
Na portálu OK dražby bylo k dnešnímu dni zrealizováno zpeněžení majetku v celkové hodnotě více než 16,3 miliardy Kč.
17.06.2025
Od 1. ledna 2025 přináší nový zákon č. 250/2023 Sb., o dražbách, zásadní legislativní novinku - možnost konání tzv. holandských dražeb. Tento inovativní způsob prodeje vychází z principu postupně klesající ceny a nabízí účastníkům rychlejší a přehlednější průběh dražby. Jak přesně funguje a jaké výhody přináší?
28.03.2025
Nasazení nového softwaru přináší inovace, ale i výzvy. Abychom minimalizovali překážky při přechodu na nový systém, zaměřili jsme se na intuitivní a rychlý registrační proces.
10.03.2025
S velkým potěšením oznamujeme spuštění našeho nového webu OKdražby.cz! Po dlouhém očekávání vám nyní přinášíme modernější, přehlednější a uživatelsky přívětivější platformu pro online dražby.
Přejete si dostávat e-mailem jednou týdně nové nabídky?