Dražby zahrad

Dražby zahrady nikdy nebyly jednodušší! Zaregistrujte se zdarma a využijte výhodný, bezpečný a transparentní proces nákupu i prodeje.

Auction Pozemek p.č. 272/1 v obci Praha, k. ú. Koloděje image
Připravovaná
Exkluzivní
Pozemek p.č. 272/1 v obci Praha, k. ú. Koloděje
Hlavní město Praha
Zahájení 23. 9. 2026 8:00 za 16 dní
7 770 000 Kč
nejnižší podání
Auction Podíl 1/2 zahrady v obci Stará Paka image
Připravovaná
Podíl 1/2 zahrady v obci Stará Paka
Jičín
Zahájení 8. 9. 2026 9:00 za 1 den
10 000 Kč
nejnižší podání
Auction Rekreační chata se zahradou Cheb - Podhrad image
Připravovaná
Rekreační chata se zahradou Cheb - Podhrad
Cheb
Zahájení 16. 9. 2026 9:00 za 9 dní
980 000 Kč
nejnižší podání
Auction Pozemek (zahrada) s chatkou a zemním sklepem v k.ú. Obřany, obec Brno, okr. Brno-město image
Připravovaná
Pozemek (zahrada) s chatkou a zemním sklepem v k.ú. Obřany, obec Brno, okr. Brno-město
Brno-město
Zahájení 17. 9. 2026 11:00 za 10 dní
2 338 000 Kč
nejnižší podání
Auction 2. KOLO - id. 1/20 zahrady v Želešicích, okr. Brno - venkov image
Připravovaná
Opakovaná
2. KOLO - id. 1/20 zahrady v Želešicích, okr. Brno - venkov
Brno-venkov
Zahájení 8. 10. 2026 8:00 za 31 dní
25 000 Kč
nejnižší podání
Auction Zahrada v obci Radotín, okres Přerov image
Připravovaná
Zahrada v obci Radotín, okres Přerov
Přerov
Zahájení 13. 10. 2026 8:00 za 36 dní
827 200 Kč
nejnižší podání
Auction Zahrada v k.ú. Městec Králové, okr. Nymburk image
Připravovaná
Zahrada v k.ú. Městec Králové, okr. Nymburk
Nymburk
Zahájení 14. 10. 2026 11:00 za 37 dní
1 371 333 Kč
nejnižší podání
Auction Podíl 1/3 na pozemcích s nezapsanou stavbou v k.ú. Přídolí, okr. Český Krumlov image
Připravovaná
Opakovaná
Podíl 1/3 na pozemcích s nezapsanou stavbou v k.ú. Přídolí, okr. Český Krumlov
Český Krumlov
Zahájení 21. 10. 2026 11:00 za 44 dní
263 500 Kč
nejnižší podání
Auction Zahrada v k.ú. Lázně Libverda, okr. Liberec image
Připravovaná
Zahrada v k.ú. Lázně Libverda, okr. Liberec
Liberec
Zahájení 29. 10. 2026 12:00 za 52 dní
910 000 Kč
nejnižší podání
Víte jak získat nemovitost až o 50% levněji?
Adol Monitor
Chci prodat
Nabídněte svůj majetek k prodeji až 50 000 zájemcům.
Organizujeme:
Veřejné dražby elektronické nemovitého majetku
Veřejné dražby elektronické movitého majetku
Odměna dražebníka bude stanovena dle výše hodnoty prodávané věci.
25.02.2026
Vážení dražitelé, dovolujeme si Vás upozornit na změnu pracovní doby infolinky.
29.12.2025
Podle statistik za rok 2025 se OK dražebník, a.s. umístil na 1. místě mezi dražebníky v České republice podle celkového součtu cen dosažených vydražením.
15.10.2025
Na portálu OK dražby bylo k dnešnímu dni zrealizováno zpeněžení majetku v celkové hodnotě více než 16,3 miliardy Kč.
17.06.2025
Od 1. ledna 2025 přináší nový zákon č. 250/2023 Sb., o dražbách, zásadní legislativní novinku - možnost konání tzv. holandských dražeb. Tento inovativní způsob prodeje vychází z principu postupně klesající ceny a nabízí účastníkům rychlejší a přehlednější průběh dražby. Jak přesně funguje a jaké výhody přináší?
28.03.2025
Nasazení nového softwaru přináší inovace, ale i výzvy. Abychom minimalizovali překážky při přechodu na nový systém, zaměřili jsme se na intuitivní a rychlý registrační proces.
10.03.2025
S velkým potěšením oznamujeme spuštění našeho nového webu OKdražby.cz! Po dlouhém očekávání vám nyní přinášíme modernější, přehlednější a uživatelsky přívětivější platformu pro online dražby.
Přejete si dostávat e-mailem jednou týdně nové nabídky?