Aktuality a články

OK dražby.cz se propojily s realitním portálem Sreality.cz 03.04.2018

Dražební portál OK dražby.cz se technologicky propojil s největším českým realitním serverem Sreality.cz. Dražebníci na portálu OKdražby.cz mohou nově automaticky exportovat a zveřejnit své dražby a aukce nemovitostí přímo na portále Sreality.

Dražebníci, například klienti z řad exekutorských úřadů, spolupracující s dražebním portálem OKdražby.cz získají možnost inzerovat dražby a aukce svých nemovitostí na největším realitním serveru v tuzemsku.

„Každý náš dražebník získá makléřské účty pro jednotlivé kontaktní osoby. Systém je obdobný, jako mají realitní agentury pro své makléře. V administraci dražby stačí vyplnit specifikace k dané dražbě, které server Sreality vyžaduje. Pak kliknout na tlačítko Exportovat na Sreality.cz a systém se sám postará o zveřejnění,“ popsal fungování exportů Petr Sefzig, jednatel dražebního portálu OKdražby.cz.

Export na Sreality není povinný

Při zadávání nemovitosti do dražby/aukce na portále OKdražby.cz stačí v administračním rozhraní kliknout na tlačítko „Doplňující údaje na Sreality.cz“. Uživateli se poté zobrazí formulář přímo určený pro daný typ nemovitosti, například pozemek, byt nebo dům. Dražebník rovnou vidí, jaké údaje k danému typu Sreality vyžadují a které doporučují vyplnit. Export na Sreality není povinný, jde o dobrovolné rozhodnutí dražebníků.

Náhled dražby na Srealitách je automaticky provázán na stav dané dražby. Pokud bude odročena, ukončena atd., dojde k automatickému stažení inzerátu. Samotný export dražeb je jednoduchý pomocí kliknutí na tlačítko „Exportovat na Sreality.cz“. Pak stačí vybrat, jak dlouho se má daná dražba inzerovat.


Přejete si dostávat e-mailem jednou týdně nové nabídky?

Přihlaste si náš newsletter.