Aktuality a články

Aukční lahve Pilsner Urquell pro Centrum Paraple 09.12.2021

Charitativní projekt aukční lahve pro Centrum Paraple pořádá Pilsner Urquell již od roku 2012. Celý výtěžek z aukce každoročně putuje na podporu Centra Paraple, které díky aukčním lahvím Pilsner Urquell může zlepšovat a rozšiřovat služby pro lidi s poškozením míchy. Dosud dražby aukčních lahví vynesly přes 13 miliónů korun a OK Dražby mají i letos tu čest zapojit se do projektu.

Již deset let pořádá Pilsner Urquell v předvánočním čase dobročinnou aukci deseti designových lahví, jejíž výtěžek putuje na konto Centra Paraple, které pomáhá lidem na vozíku a jejich rodinám.

Jubilejní desátý ročník oslavuje inspirativní ženy. Letošní edici proto navrhla jedna z nejvýznamnějších českých designérek Lucie Koldová, která se nechala inspirovat rafinovanou ženskou tajemností, kterou promítla i do svého designu lahve. 

„Jsem ráda, že jsem byla přizvána do projektu oslavující ženy. Letošní lahev bude rozhodně jiná než lahve v předešlých ročnících. Koncept je založen na ženské tajemnosti, lahev svou pravou podstatu rafinovaně skrývá za barevným závojem. Každá lahev bude jedinečná, stejně jako každá z deseti ambasadorek z řad známých osobností, které jsou do projektu zapojeny, říká Lucie Koldová jedna z nejvýznamnějších českých designérek současnosti.


Každá lahev bude jedinečná, stejně jako jsou jedinečné ambasadorky projektu. Jsou mezi nimi ženy více či méně známé – herečka Magda Vašáryová, zpěvačka Barbora Poláková, herečka a moderátorku Tereza Kostková, dokumentaristka Helena Třeštíková, ale i třeba oštěpařka Bára Špotáková. Mezi další inspirativní ženy patří určitě i předsedkyně Akademie věd Eva Zažímalová, rektorka Mendelovy univerzity Danuše Nerudová, farářka Martina Viktorie Kopecká, výčepní Martina Navrátilová a ilustrátorka Eliška Podzimková.

Termín konání letošního ročníku charitativní on-line aukce designových pivních lahví je stanoven na čtvrtek 9. prosince na webu aukce.mall.tv/pilsner2021/ a potrvá do pozdních odpoledních hodin. Živě ji budete moci sledovat na internetové televizi Mall TV nebo se do ní rovnou zapojit. V roli licitátora se objeví Ing. Petr Sefzig.

Přejete si dostávat e-mailem jednou týdně nové nabídky?

Přihlaste si náš newsletter.