Podíl 2/18 na pozemcích v k.ú. Nelešovice, okr. Přerov

Stav
Připravovaná
Číslo
203EX54558/14
Dražební jistota
45 000 Kč
Nejnižší podání
163 333 Kč
Odhadní cena
245 000 Kč
Minimální příhoz
6 000 Kč
Maximální příhoz
122 500 Kč
Typ
Exekuční dražba (nedobrovolná)
Začátek
8. 7. 2026 11:00
Konec nejdříve
8. 7. 2026 12:00

Kontaktní osoba

paní Zdeňka Zicháčková

+420 773 903 493 / 588 003 999

drazby@eujicha.cz

Dražebník

Exekutorský úřad Přerov

JUDr. Lukáš Jícha

Komenského 38, 750 00 Přerov

Popis

Draženou nemovitostí je ideální spoluvlastnický podíl ve výši 2/18 k nemovitým věcem sestávající z pozemku p.č. 171/6 - orná půda o výměře 16.319 m2, pozemku p.č. 171/8 - orná půda o výměře 8.526 m2, pozemku p.č. 185/8 - orná půda o výměře 5.793 m2, pozemku p.č. 185/27 - orná půda o výměře 3.619 m2 a pozemku p.č. 207/4 - orná půda o výměře 14.833 m2, vše v k.ú. Nelešovice, obec Nelešovice, okres Přerov, které jsou situovány v jihozápadní až v jihovýchodní části katastrálního území, v rovinném až v mírně sklonitém terénu, netvoří jednotný funkční celek, a jsou přístupné po veřejné nezpevněné komunikaci na pozemcích p.č. 306/1 - ostatní plocha a p.č. 294 - ostatní plocha, které jsou ve vlastnictví obce Nelešovice. Pozemky jsou zemědělsky obdělávané a jsou součástí zemědělských honů.

www.eujicha.cz                    203EX54558/14

Přílohy

55 dní 2 hodiny
do začátku
Stav
Připravovaná
Číslo
203EX54558/14
Dražební jistota
45 000 Kč
Nejnižší podání
163 333 Kč
Odhadní cena
245 000 Kč
Minimální příhoz
6 000 Kč
Maximální příhoz
122 500 Kč
Typ
Exekuční dražba (nedobrovolná)
Začátek
8. 7. 2026 11:00
Konec nejdříve
8. 7. 2026 12:00
Olomoucký kraj, Přerov
Přejete si dostávat e-mailem jednou týdně nové nabídky?