Spoluvlastnický podíl 1/3 na zemědělských pozemcích o celkové výměře 33 214 m², k.ú. Hostěradice

Stav
Připravovaná
Číslo
180 EX 8833/24
Dražební jistota
50 000 Kč
Nejnižší podání
376 667 Kč
Odhadní cena
565 000 Kč
Minimální příhoz
5 000 Kč
Začátek
17. 6. 2026 8:00
Konec nejdříve
17. 6. 2026 9:00

Kontaktní osoba

Radka Maliňáková

606 710 393

radka.malinakova@exekutorsky-urad.cz

Dražebník

Exekutorský úřad Praha 6

Mgr. Zuzana Grosamová

Evropská 2588/33A, 160 00 Praha 6

Popis

Předmětem dražby je ideální spoluvlastnický podíl ve výši 1/3 na souboru pozemků v k.ú. Hostěradice, obec Kamenný Přívoz (okres Praha-západ). Jedná se o celkem 8 parcel o souhrnné výměře 33 214 m².

Většinu tvoří orná půda (parc. č. 96, 388, 427, 445) a trvalý travní porost (parc. č. 396), které jsou převážně zemědělsky obhospodařovány. Zbývající části (parc. č. 382, 389, 431) jsou dle územního plánu určeny jako ostatní plocha, sady nebo veřejná prostranství.

Pozemky se nacházejí v mírně sklonitém terénu v okrajové části obce a jsou přístupné přes nezpevněné obecní cesty. Na některých parcelách (zejména u parc. č. 382 a 388) se nachází náletové dřeviny a nadzemní vedení elektřiny. Dle dostupných informací nejsou s nemovitostmi spojena žádná omezení či závady. V současnosti jsou pozemky využitelné k zemědělským účelům.

Možnost učinit předražek

Prohlídky

Prohlídky nejsou organizovány

Věřitelé

Do dražby nepřihlásil svou pohledávku žádný věřitel.

Přílohy

31 dní 16 hodin
do začátku
Stav
Připravovaná
Číslo
180 EX 8833/24
Dražební jistota
50 000 Kč
Nejnižší podání
376 667 Kč
Odhadní cena
565 000 Kč
Minimální příhoz
5 000 Kč
Začátek
17. 6. 2026 8:00
Konec nejdříve
17. 6. 2026 9:00
Přejete si dostávat e-mailem jednou týdně nové nabídky?