Dražba spoluvlastnického podílu pozemku v Chrášťanech u Prahy

Stav
Připravovaná
Číslo
158EX504/25-88
Dražební jistota
200 000 Kč
Nejnižší podání
793 333 Kč
Odhadní cena
1 190 000 Kč
Minimální příhoz
10 000 Kč
Začátek
24. 6. 2026 7:30
Konec nejdříve
24. 6. 2026 8:30

Kontaktní osoba

Dražební oddělení

734 230 293 / 499 841 570

admin@exekutor-trutnov.cz

Dražebník

Exekutorský úřad Trutnov

JUDr. Jan Bohutínský

Ječná 479, 541 03 Trutnov 3

Popis

Předmětem dražby je spoluvlastnický podíl povinné ve výši 5/12 na nemovité věci - pozemku parcelní číslo 364/64 o výměře 8659 m2, druh pozemku orná půda, zapsaném v katastru nemovitostí vedeném KÚ pro Středočeský kraj - KP Praha-západ, pro obec Chrášťany, katastrální území Chrášťany u Prahy, na listu vlastnictví č. 104.

Prohlídky

Prohlídky nejsou organizovány

Věřitelé

Do dražby nepřihlásil svou pohledávku žádný věřitel.

Přílohy

38 dní 10 hodin
do začátku
Stav
Připravovaná
Číslo
158EX504/25-88
Dražební jistota
200 000 Kč
Nejnižší podání
793 333 Kč
Odhadní cena
1 190 000 Kč
Minimální příhoz
10 000 Kč
Začátek
24. 6. 2026 7:30
Konec nejdříve
24. 6. 2026 8:30
Přejete si dostávat e-mailem jednou týdně nové nabídky?