Dražba automobilu Renault Express

Kontaktní osoba

Mgr. Lukáš Biedrawa

558 438 091 volba 92

biedrawa@exekutorskyurad.net

Dražebník

Exekutorský úřad Frýdek - Místek

JUDr. Jiří Trojanovský, LL.M

tř. T. G. Masaryka 1108, 738 01 Frýdek-Místek

Popis

Dražba byla z důvodu zahájení insolvenčního řízení odročena na den 06.10.2026.


Předmětem dražby je níže uvedená movitá věc:

Automobil Renault Express, palivo BA, barva bílá, 75 kw, STK platná do 09.02.2028, první registrace 09.03.2022, VIN: VF1RJK00X68829845, RZ: 2BU9785, najeto 52 291 km, automobil je pojízdný.
Technický stav: vozidlo odpovídá stáří a počtu najetých kilometrů, promáčklina na levém předním blatníku, poškozená přední kapota.

K dispozici:
- Osvědčení o registraci vozidla, část I. (malý technický průkaz)
- 1x klíč

Rozhodná cena 300.000,- Kč, nejnižší podání 121.000,- Kč.

K částce nejnižšího podání byla připočtena v souladu se stanoviskem Nejvyššího soudu České republiky č.j. Cpjn 6/2007 částka odpovídající dani z přidané hodnoty, kterou bude soudní exekutor povinen odvést dle ust. § 108 odst. 7 zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, v platném znění, na osobní daňový účet plátce.

Soudní exekutor upozorňuje, že předmět dražby se prodává tak, jak stojí a leží a soudní exekutor nenese odpovědnost za skryté ani zjevné vady.

Zaplacení jistoty se nevyžaduje.

Po doplacení nejvyššího podání může vydražitel vydražené věci převzít v den doplacení nejvyššího podání, případně v následujících dnech (vždy však po předchozí telefonické domluvě), a to na místě samém: Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek – Frýdek (parkoviště areálu bývalé střední školy).

Prohlídky

Termín

  • Od 5. 10. 2026 8:00 do 5. 10. 2026 8:10
Termín prohlídky dne 10.08.2026 zrušen. Prohlídka předmětu dražby se koná dne 05.10.2026 v 10:00 hod. Sraz účastníků je na místě samém: Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek – Frýdek (parkoviště areálu bývalé střední školy).

Přílohy

30 dní 10 hodin
do začátku
Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek
Přejete si dostávat e-mailem jednou týdně nové nabídky?