DAF FA LF 55.220 - nákladní auto
Kontaktní osoba
Mgr. Michaela Pešlová
732 626 348
Michaela.Peslova@okdrazebnik.cz
Dražebník
OK dražebník a.s.
OK dražebník a.s.
Jiráskova 398, 33701 Rokycany
Popis
Předmět dražby DAF FA LF 55.220 - nákladní auto 18 tun s plošinou, 14 palet, čelo, pravidelný servis, historie, Carierr Xarios 600
VIN karoserie XLRAE55GF0L339937
První registrace 25.02.2008
Palivo Nafta
Stav tachometru 761 310 km
STK 01.01.2028
Nákladní vozidlo DAF FA LF55.220, rok výroby 2008, motor 6 693 cm³ diesel, výkon 165 kW, nájezd 761 310 km. DAF FA LF55.220, 2008, 165 kW – elektrická plošina, po servisu, nová STK.
Vozidlo je vybaveno elektrickou hydraulickou plošinou, což výrazně usnadňuje nakládku a vykládku zboží. Plně funkční připraveno do provozu. Pravidelný servis, doklady od oprav a kompletní dokumentace. Vozidlo je čerstvě po servisu. Auto je po opravě a kompletním servisu, připravené k okamžitému provozu. Kompletně nové brzdy kotouče a desky, výměna olejů a provozních náplní, nové filtry, provedena STK a emise (STK platná do 01/2028). Vozidlo připravené do provozu bez nutnosti okamžitých investic. Po dohodě možná doprava k Vám na místo za poplatek našim přepravcem.
Budoucí kupující/zájemce si zajistí před dražbou odbornou prohlídku, je srozuměn s tím, že u použité věci nelze uplatnit vadu odpovídající míře používání a opotřebení a vady existující ke dni převzetí. Vydražitel je povinen přihlásit vozidlo na své jméno v den předání vozidla. Organizátor dražby nezodpovídá za vady předmětu dražby za tyto vady zodpovídá Navrhovatel dražby (Prodávající). Všem zájemcům je doporučena před dražbou prohlídka předmětu dražby a zjištění si informací ohledně dalších nákladů spojených s převodem a převzetím předmětu dražby. Vydražitel je povinen převést vozidlo na svoji osobu do 10ti dnů od doplacení Předmětu dražby. Na pozdější reklamace nebude brán ze strany Organizátora dražby zřetel.