Dražby bytů
Dražba bytů je skvělý způsob, jak koupit i prodat byt rychle a bezpečně online. Na našem portálu najdete bohatou nabídku bytů v celé České republice. Registrace je u nás zdarma a proces dražeb je rychlý, jednoduchý a zcela transparentní. Ať už hledáte byt jakékoliv dispozice, u nás naleznete vše od 1+kk po 6 a více.
Bytová jednotka 3+1 v k.ú. Klášterec nad Ohří LV 3522
Chomutov
Zahájení 30. 9. 2026 8:00 za 23 dní
1 650 000 Kč
nejnižší podání
Bytová jednotka 3+1 v k.ú. Klášterec nad Ohří LV 3522
Chomutov
Zahájení 30. 9. 2026 8:30 za 23 dní
1 650 000 Kč
nejnižší podání
Bytová jednotka 3+1 v k.ú. Klášterec nad Ohří LV 3494
Chomutov
Zahájení 30. 9. 2026 9:30 za 23 dní
1 400 000 Kč
nejnižší podání
Byt 3+1 v Praze-Hloubětíně, okr. Hlavní město Praha
Hlavní město Praha
Zahájení 6. 10. 2026 8:00 za 29 dní
4 456 667 Kč
nejnižší podání
id. 1/8 bytu 3+1 Brno - Lesná, okr. Brno - město
Brno-město
Zahájení 8. 9. 2026 8:30 za 1 den
466 667 Kč
nejnižší podání
Bytová jednotka č. 857/1 v k.ú. Valašské Kloubouky
Zlín
Zahájení 22. 9. 2026 8:00 za 15 dní
4 068 000 Kč
nejnižší podání
Byt 3+1, 74 m2, v k.ú. Doubravka
Plzeň-město
Zahájení 30. 9. 2026 11:00 za 23 dní
4 064 000 Kč
nejnižší podání
Byt 3+1 s garáží v obci Moravská Třebová, k.ú. Boršov, okr. Svitavy
Svitavy
Zahájení 15. 10. 2026 11:00 za 38 dní
704 000 Kč
nejnižší podání